Kuchnie na wymiar - Gdańsk

Gdańsk, będący jednym z najważniejszych portów morskich w Polsce, to miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność harmonijnie się łączą. Miasto słynie z przepięknej starówki, która zachwyca swoimi kolorowymi kamienicami, gotyckimi kościołami i wąskimi uliczkami. Symboliczna Brama Wyżynna, potężny Żuraw nad Motławą oraz charakterystyczny Długi Targ z Fontanną Neptuna to tylko niektóre z ikonicznych miejsc, które przyciągają licznych turystów.
To wspaniałe miasto zasługuje na wyjątkowe meble kuchenne. Często planując zabudowę kuchenną inspirujemy się pięknym widokiem Morza Bałtyckiego, wykonując kuchnie w morskich odcieniach.

Realizacja kuchni na wymiar

Warto wybrać kuchnie na wymiar!

Kuchnie na wymiar umożliwiają dopasowanie mebli kuchennych do konkretnego pomieszczenia, a także do potrzeb użytkowników. To doskonała alternatywa dla gotowych mebli kuchennych, które najczęściej wiążą się z koniecznością pójścia na pewne ustępstwa – na przykład w kwestii ustawienia szafek. 
Właśnie dlatego kuchnia na zamówienie zawsze jest lepszym wyborem. Sprawdzi się ona zarówno w przypadku bardzo małych pomieszczeń, jak i tych niestandardowych, na przykład ze skosami. Wybierając meble kuchenne na wymiar, możesz mieć pewność, że cała przestrzeń zostanie zaplanowana i wykorzystana w optymalny sposób, a codzienne gotowanie stanie się przyjemnością. 

Kuchnie na wymiar – najczęściej wybierane rozwiązania

Decydując się na współpracę z firmą Altre Kuchnie, która zajmuje się tworzeniem kuchni na zamówienie, możesz liczyć przede wszystkim na profesjonalne doradztwo. Doświadczony projektant wnętrz podpowie Ci, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Obecnie szczególnie dużą popularnością cieszy się kilka rozkładów mebli kuchennych:

Kuchnie w kształcie litery I

tego typu kuchnie pozwalają na wykorzystanie całej wolnej przestrzeni, a przy tym są bardzo funkcjonalne. To idealna propozycja do niewielkich wnętrz

Illustration

Kuchnie w kształcie litery L

tego typu kuchnie pozwalają poruszać się w prosty i efektywny sposób po całym pomieszczeniu

Illustration

Kuchnie w kształcie litery U

takie kuchnie nadają się do nieco większej przestrzeni. Meble zamontowane są tutaj na trzech ścianach, ułatwiając dostęp do wszystkich części zabudowy

Illustration

Kuchnia dwurzędowa

popularne rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku oddzielnej kuchni. Bardzo ważne jest tutaj dokonanie pomiarów, które zagwarantują bezproblemowe korzystanie z kuchni dla dwóch osób jednocześnie

Illustration

Kuchnia z wyspą

obecnie jest to chętnie wybierane rozwiązanie, głównie z uwagi na rosnącą popularność otwartych, rodzinnych przestrzeni. Nowoczesna kuchnia połączona z wyspą to także gwarancja funkcjonalności

Illustration

Dobór rozwiązania optymalnego do danej przestrzeni jest zadaniem, które warto zostawić specjalistom. Tym bardziej, że to właśnie kuchnia jest sercem domu – musi więc być nie tylko komfortowa, ale też piękna i nowoczesna!

Kuchnia na zamówienie – na co zwrócić uwagę? 

Wybierając kuchnię na zamówienie, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Kluczowe znaczenie ma przede wszystkim jakość wykorzystanych materiałów. Nie da się ukryć, że nowa kuchnia jest poważną inwestycją – należy więc mieć pewność, że nie będzie ona sprawiała żadnych kłopotów przez wiele kolejnych lat. Wysokiej jakości szafki, nowoczesne systemy cichego domyku, duża ilość przestrzeni do przechowywania, wygodne szafki cargo czy specjalne systemy narożne – wszystko to sprawia, że kuchnia jest przestrzenią bardzo komfortową.

Ogromne znaczenie ma również sam wygląd kuchni. Z pewnością masz pewne koncepcje dotyczące tego, jak ma wyglądać to wnętrze. Marzysz o estetycznym połączeniu bieli z naturalnym drewnem? A może wolisz odważną czerń lub ponadczasowy beton? Dzięki meblom kuchennym na wymiar od Altre Kuchnie możesz liczyć na realizację zgodną ze swoimi oczekiwaniami.

Montaż kuchni na wymiar

Altre Kuchnie – kuchnie na wymiar idealne dla Ciebie

Marzysz o nowoczesnej, wygodnej kuchni? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Altre Kuchnie. To idealna propozycja dla osób, którym zależy na dopracowanym w każdym szczególe projekcie, a także na szybkiej, profesjonalnej realizacji. Meble kuchenne na wymiar od Altre Kuchnie to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. 

Zapraszamy do kontaktu!


Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.