Nasi partnerzy

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się już od kilku lat. W tym czasie udało nam się nawiązać współpracę z wieloma partnerami. Podstawą dobrej relacji jest przede wszystkim zaufanie – decydując się na współpracę, zawsze mamy pewność, że możemy oczekiwać najwyższej jakości. Tym samym gwarantujemy ją naszym klientem – zarówno jeśli chodzi o trwałość pochodzących od naszych partnerów materiałów, jak i o wykorzystywane sprzęty.

Poznaj naszych partnerów i zobacz, z kim współpracujemy w naszej codziennej pracy. Wśród naszych partnerów znajdziesz między innymi producentów mebli kuchennych i elementów wykończeniowych, producentów i dostawców sprzętów AGD, a także firmy, które specjalizują się w designie i aranżacji wnętrz. 

Systemy i okucia.

Illustration

Blum

Producent zawiasów, podnośników i prowadnic, które na co dzień stosujemy w naszych meblach. Dożywotnia gwarancja tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jest to najlepszy wybór.

Illustration

Hettich

Jeden z największych producentów okuć meblowych. Dopracowane systemy i dbałość o szczegóły sprawiają, że z przyjemnością zaglądamy do oferty firmy Hettich.

Illustration

PEKA

Poszukując najlepszych systemów uwielbiamy korzystać z produktów firmy PEKA.Najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższa jakość idealnie wpasowuje się w ideologię naszej firmy.

Illustration

GTV

Polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia LED o międzynarodowym zasięgu.Szeroki wachlarz systemów oraz akcesoriów sprawił, że często korzystamy z produktów firmy GTV.

Illustration

REJS

Kolejny polski producent akcesoriów meblowych oraz produktów stalowych i aluminiowych dla przemysłu.Mnogość systemów, zarówno do kuchni jak i do garderoby, zadowoli nawet najbardziej wymagających, czyli nas!

Illustration

NOMET

Jeden z największych polskich producentów akcesoriów meblowych.Systemy podblatowe, wysokie carga, systemy narożne, uchwyty - jest z czego wybierać.

Płyty meblowe i blaty

Illustration

Egger

Renomowany producent płyt meblowych, którego historia rozpoczęła się w 1961 roku.

Illustration

Pfleiderer

Polska spółka powstała w 1974 roku w Grajewie, kluczowy producent płyt meblowych.

Illustration

Kronospan

Lider produkcji płyt drewnopochodnych. Firma powstała w 1961 roku w Szczecinku jako Zakład Płyt Wiórowych.