Corian

Corian to innowacyjny, bardzo uniwersalny materiał, który chętnie wykorzystywany jest przez projektantów wnętrz. Mineralny materiał, stworzony przez cenioną na całym świecie markę DuPont™, to sposób na wnętrze, gdzie piękno łączy się z użytecznością. Jeśli zależy Ci na swobodnym kreowaniu przestrzeni Twojej kuchni – i nie tylko – Corian może być doskonałą propozycją dla Ciebie.

Illustration

Zastosowanie i właściwości Corianu – z pewnością je docenisz

Nie ma wątpliwości co do tego, że stworzony z mieszanki naturalnych materiałów i żywicy Corian jest materiałem wyjątkowym. Charakteryzuje się on nie tylko ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością, ale też jednorodnością, która pozwala na wykonywanie jednolitych elementów.

Możliwość wykorzystania w aranżacji nawet sporych rozmiarów elementów, które są całkowicie jednorodne – bez widocznych łączeń – pozwala na uzyskanie niesamowitych rezultatów. Corian doskonale sprawdza się nie tylko w kuchniach, ale też w łazienkach czy w innych intensywnie użytkowanych przestrzeniach. 

Altre Kuchniesprawdź, czy Corian to dobry materiał dla Ciebie

Choć Corian nie należy do najbardziej popularnych materiałów, pozwala on na uzyskanie niezwykłych efektów w aranżacji. Materiał ten jest niezwykle trwały, dzięki czemu pozostaje w niezmienionym stanie przez wiele lat. Jeśli możliwość uzyskania jednorodnych elementów brzmi dla Ciebie interesująco, zapraszamy do kontaktu!