Akryl

Akryl to materiał, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami. Jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia, a przy tym wygląda naprawdę świetnie. Nic dziwnego, że materiał ten tak chętnie wykorzystywany jest w mocno eksploatowanych pomieszczeniach, takich jak kuchnia. 

Akryl meblowy to dobry wybór

Planowanie nowej kuchni wiąże się z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji. Należy pamiętać o tym, że wygląd pomieszczenia to nie wszystko – równie istotna jest funkcjonalność. W przypadku intensywnie użytkowanych pomieszczeń, takich jak kuchnia, należy także zwrócić uwagę na trwałość zastosowanych materiałów.

Meble i fronty akrylowe są chętnie wybierane przez osoby, które chcą przez wiele lat cieszyć się swoją kuchnią. Nic w tym dziwnego – akryl jest jednym z najtrwalszych materiałów, a przy tym odznacza się świetnym stosunkiem jakości do ceny. 

Illustration
Illustration

Meble akrylowewieloletnia trwałośći elegancki wygląd

Meble akrylowe odznaczają się trwałością, dzięki czemu przez wiele lat pozostają w niezmienionym stanie. Stwarzają one bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Akryl to materiał, który stwarza wiele możliwości.

Pozwala on na uzyskanie efektu intensywnego połysku, dzięki czemu wykończenie mebli wygląda niezwykle elegancko. Niemal lustrzany blask świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, nadając im stylowego charakteru.

Jednocześnie jednak w akrylu występuje także mat – to dobra propozycja dla osób, które nie chcą zbyt wiele połysku w kuchni. Do wyboru jest też mat ze specjalnymi powłokami odpornymi na odciski palców – trzeba przyznać, że to bardzo praktyczne! 

Altre Kuchniepomożemy Ci w wyborze mebli akrylowych

Czujesz, że meble kuchenne akrylowe mogą być dobrą propozycją dla Ciebie? A może nie masz pewności, czy materiał ten będzie dobrze komponował się z Twoją wizją kuchni? Postaw na profesjonalne wsparcie projektantów Altre, a już niebawem uzyskasz wyjątkowy projekt kuchni. Zadbamy także o najwyższej jakości realizację – być może to właśnie meble akrylowe zagoszczą w Twojej nowej, eleganckiej kuchni.