Systemy szuflad

Systemy szuflad to niezbędny element każdej kuchni, który wpływa na funkcjonalność, ergonomię oraz estetykę wnętrza. Odpowiednio zaprojektowane i zamontowane szuflady to gwarancja wygody i komfortu użytkowania kuchni oraz pięknego wyglądu mebli. 

Systemy szuflad w istotny sposób wpływają na komfort korzystania z kuchni 

Solidne systemy szuflad zapewniają trwałość mebli. Dzięki nim szuflady nie będą się blokować czy odkształcać, a ich użytkowanie będzie wygodne. Warto zwrócić uwagę na rodzaj prowadnic – te wykonane z metalu są zdecydowanie bardziej solidne i trwałe niż prowadnice wykonane z tworzyw sztucznych.

Ogromne znaczenie ma także ergonomia kuchni. Odpowiednio zaprojektowane i zamontowane systemy szuflad to gwarancja wygody i komfortu użytkowania. Szuflady z systemem "push to open" pozwalają na otwieranie bez użycia rąk, co jest szczególnie przydatne podczas gotowania. Natomiast system "soft close" zapewnia ciche i płynne zamykanie szuflad bez uderzeń.

Nowoczesne systemy szuflad oferują różnorodne style i wzornictwo, dzięki czemu łatwo dopasować je do charakteru kuchni i mebli. Odpowiednio dobrane szuflady sprawią, że w Twojej kuchni nigdy nie zabraknie miejsca do przechowywania, a Tobie łatwo będzie utrzymać porządek. 

Altre Kuchnie – pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego wyposażenia kuchni 

Systemy szuflad to niezbędny element każdej kuchni. Pojemne szuflady pozwolą na przechowywanie różnego typu sprzętów kuchennych, żywności czy podręcznych drobiazgów – a wszystko to będzie zawsze pod ręką. Dobre rozplanowanie szuflad to niezwykle istotny etap projektowania tego wnętrza – warto więc zaufać profesjonalistom. 

Wybrane rozwiązania

Illustration

Blum Tandembox Antaro

Illustration

GTV Axis Pro

Illustration

Blum Tandembox Antaro